Mikbaits Ultra esence 50ml

Skvělá ořechová esence, která dodává návnadám lahodnou ořechovou chuť a vůni.aTato fantasticky účinná esence má na svědomí tisíce úlovků... více informací »
Mikbaits Ultra esence 50ml - Švestka
Značka: Mikbaits
224 Kč
Ověřit dostupnost
Skvělá ořechová esence, která dodává návnadám lahodnou ořechovou chuť a vůni.aTato fantasticky účinná esence má na svědomí tisíce úlovků...

Skvělá ořechová esence, která dodává návnadám lahodnou ořechovou chuť a vůni.aTato fantasticky účinná esence má na svědomí tisíce úlovků velkých kaprů. Je velmi silná, přitom nemá žádný chuťový ocas.

Tato fantasticky účinná esence má na svědomí tisíce úlovků velkých kaprů. Je velmi silná, přitom nemá žádný chuťový ocas. Originální britský Squid Octopus, skvělý ve spojení s EO Black pepper nebo Asafoetida.

DD 5-10ml/kg.

Vynikající produkt je k dispozici lehce na stránkách zařazený v kategorii esence! Nyní můžete koupit unikátní výrobky z naší kategorie ve výprodejové akci! Přední dodavatel Mikbaits pro své zákazníky dodává kvalitní zboží

Kvalitní a levný produkt Mikbaits Ultra esence 50ml od dodavatele s dlouholetou historií Mikbaits můžete dostat zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 224 Kč.