Mikbaits Plovoucí fluo boilie 60ml – Pampeliška 10mm

Plovoucí fluo boilie 10mm jsou velmi účinnou nástrahou, použitelnou jak samostatně, tak v kombinaci s Mirabel boilie na panáčka. Jejich výrazná barva... více informací »
Mikbaits Plovoucí fluo boilie 60ml - Pampeliška 10mm
Značka: Mikbaits
150 Kč
Ověřit dostupnost
Plovoucí fluo boilie 10mm jsou velmi účinnou nástrahou, použitelnou jak samostatně, tak v kombinaci s Mirabel boilie na panáčka. Jejich výrazná barva...

Plovoucí fluo boilie 10mm jsou velmi účinnou nástrahou, použitelnou jak samostatně, tak v kombinaci s Mirabel boilie na panáčka. Jejich výrazná barva zdálky přitahuje pozornost ryb, silné atraktivní aroma láká k nasátí a tím i záběru. Fluo pop-up mají optimální tuhost a dlouhodobou schopnost plavat. Všechny příchutě jsou použitelné celoročně, tedy i ve velmi chladných obdobích. Fluo pop-up byste neměli máčet v dipech, zvlášť ne dlouhodobě, jinak by mohly ztratit plovoucí schopnosti. Pro zatraktivnění nebo oživení můžete krátce postříkat Pop-up sprayem. Při nastražení taktéž je taktéž můžete obalit ve Fluo paste nebo pokapat Fluo plasmou.

Žádaný produkt Mikbaits Plovoucí fluo boilie 60ml - Pampeliška 10mm od výrobce s mnohaletou tradicí Mikbaits máte možnost nakoupit na našich stránkách teď skutečně výhodně. Výhodně za skvělou cenu 150 Kč.