Mikbaits Mini boilie v dipu 50ml

Mini boilie (6 - 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Mini boilie... více informací »
Mikbaits Mini boilie v dipu 50ml - Smradlavý sýr
Značka: Mikbaits
99 Kč
Ověřit dostupnost
Mini boilie (6 - 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Mini boilie...

Mini boilie (6 – 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře.

Mini boilie (6 – 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Měkké nacucané nástrahy lze napichovat jak do obloučku háčku, tak i je navléct na vlasový přívěs. Jsou lehce plovoucí, což znamená, že se zvednou na vlasu nad háček, ale ne natolik, aby zdvihly celý návazec. Lze kombinovat i s jinými nástrahami.

Oblíbený a akční produkt Mikbaits Mini boilie v dipu můžete nakoupit prostě na webu umístěný v kategorii boilies. Nyní můžete koupit podobné produkty ve zmíněné rubrice za super cenu! To ovšem není všechno, máme toho více. U nás najdete více kousků od dodavatele Mikbaits. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Mikbaits pro své zákazníky dodává top produkty

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Mikbaits Mini boilie v dipu 50ml pocházející od značky Mikbaits máte možnost získat právě dnes v akci! V současnosti pořídíte za cenu 99 Kč.