Mikbaits Bonduelky v dipu 50ml

Bonduelky v dipu jsou neskutečně atraktivní a zároveň velmi přirozenou nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné... více informací »
Mikbaits Bonduelky v dipu 50ml - Smradlavý sýr
Značka: Mikbaits
69 Kč
Ověřit dostupnost
Bonduelky v dipu jsou neskutečně atraktivní a zároveň velmi přirozenou nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné...

Bonduelky v dipu jsou neskutečně atraktivní a zároveň velmi přirozenou nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře.

Bonduelky v dipu jsou neskutečně atraktivní a zároveň velmi přirozenou nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Tyto malé sladké kukuřičky nástrahy lze napichovat jak do obloučku háčku, tak i je navléct na vlasový přívěs. Lze kombinovat i s jinými nástrahami.


Unikátní a oblíbený produkt jde pořídit pohodlně tu na našich stránkách ve známé rubrice nástrahy na háček! Nyní najdete zcela nové zboží ve zmiňované kategorii na pár kliknutí. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kousky od značky Mikbaits. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Mikbaits Bonduelky v dipu 50ml od společnosti s předním postavením na trhu Mikbaits dostanete zde teď právě za příznivou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 69 Kč.