Mikbaits Boilies Mini v Dipu 50ml

Mini boilie (6 - 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Měkké... více informací »
Mikbaits Boilies Mini v Dipu 50ml
Značka: Mikbaits
99 Kč
Ověřit dostupnost
Mini boilie (6 - 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Měkké...

Mini boilie (6 – 8 mm) v dipu jsou neskutečně atraktivní nástrahou pro feeder, method feeder, závody v lovu kaprů, ale i běžné rybáře. Měkké nacucané nástrahy lze napichovat jak do obloučku háčku, tak i je navléct na vlasový přívěs. Jsou lehce plovoucí, což znamená, že se zvednou na vlasu nad háček, ale ne natolik, aby zdvihly celý návazec. Lze kombinovat i s jinými nástrahami.
Super produkt Mikbaits Boilies Mini v Dipu 50ml lze nakoupit nyní tady na stránkách umístěný v sekci rybářské návnady! Připravili jsme jiné produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu.

Akční kus Mikbaits Boilies Mini v Dipu 50ml od skvělé a známé značky Mikbaits můžete získat bezpečně online trvale výhodně. Nyní za 99 Kč.