Mikbaits Boilies Krvavý Huňáček Frankfurtská Klobása

Krvavý huňáček Frankfurtská klobása je skvělé masově rybí boilie, které výborně funguje od jara do pozdního podzimu prakticky na všech typech... více informací »
Mikbaits Boilies Krvavý Huňáček Frankfurtská Klobása
Značka: Mikbaits
270 Kč
Ověřit dostupnost
Krvavý huňáček Frankfurtská klobása je skvělé masově rybí boilie, které výborně funguje od jara do pozdního podzimu prakticky na všech typech...

Krvavý huňáček Frankfurtská klobása je skvělé masově rybí boilie, které výborně funguje od jara do pozdního podzimu prakticky na všech typech vod. Přináší záběry i velké ryby. Je velmi vhodné pro silnější krmení, ale dá se použít i při chytání s pár hrstmi návnady. Vzhledem k výbornému poměru kvalita/cena také bývá používáno jako krmné k dražším boilie. Složení – rybí a enzymatické rybí moučky 30%, ptačí zoby 15%, mléčné proteiny 9%, objemové přísady 36%, atraktory 8%, extrakty 2%, Ultra esence, tekuté potravy, tekuté játrové extrakty, chuťové stimulátory, esenciální oleje, tekutý prezervativ, čerstvá vejce. Hodně prodávaný produkt Mikbaits Boilies Krvavý Huňáček Frankfurtská Klobása jde získat taky u nás umístěný v sekci rybářské návnady! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této populární rubriky v akci!

Tento žádaný výrobek Mikbaits Boilies Krvavý Huňáček Frankfurtská Klobása od dodavatele s dlouholetou historií Mikbaits lze nakoupit tady teď právě za mimořádně nízkou cenu. Levně za 270 Kč.