Mikbaits Boilie v Dipu Gangster GSP Black Squid 250ml

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je... více informací »
Mikbaits Boilie v Dipu Gangster GSP Black Squid 250ml
Značka: Mikbaits
180 Kč
Ověřit dostupnost
Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je...

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách, zasypeme GLM extraktem, přidáme i Robin Red či Robin Green a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky. Tento designový výrobek máte možnost nakoupit taky tu na stránkách ve známé kategorii rybářské návnady! Máme pro vás ještě jiné výrobky z této rubriky ve výprodejové akci.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Mikbaits Boilie v Dipu Gangster GSP Black Squid 250ml od společnosti Mikbaits můžete pořídit u nás nyní za outletovou cenu! K sehnání zrovna v akci za 180 Kč.