Mikbaits Boilie v Dipu BigB Broskev Black Pepper 250ml

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je... více informací »
Mikbaits Boilie v Dipu BigB Broskev Black Pepper 250ml
Značka: Mikbaits
180 Kč
Ověřit dostupnost
Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je...

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách, zasypeme GLM extraktem, přidáme i Robin Red či Robin Green a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky. Tento diskontní výrobek Mikbaits Boilie v Dipu BigB Broskev Black Pepper 250ml pořídíte v pohodě u nás umístěný v sekci rybářské návnady. Nyní získáte vyjímečné zboží z této známé rubriky za báječnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další skvělé zboží od značky Mikbaits. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Mikbaits Boilie v Dipu BigB Broskev Black Pepper 250ml od známé společnosti Mikbaits máte možnost sehnat tady teď v bezva akci! Aktuálně v akci za 180 Kč.