Mikbaits Boilie v Dipu BiG BigC Cheeseburger 250ml

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je... více informací »
Mikbaits Boilie v Dipu BiG BigC Cheeseburger 250ml
Značka: Mikbaits
180 Kč
Ověřit dostupnost
Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je...

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách, zasypeme GLM extraktem, přidáme i Robin Red či Robin Green a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky. Tento velmi žádaný kousek Mikbaits Boilie v Dipu můžete koupit rovněž na našich stránkách umístěný v sekci rybářské návnady! Pořiďte si ještě jiné produkty z této populární rubriky za výhodné peníze! Naše nabídka je široká, podívejte se také na více skvělých kousků od značky Mikbaits. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Mikbaits Boilie v Dipu BiG BigC Cheeseburger 250ml od spolehlivé značky Mikbaits lze pořídit právě dnes za skvělou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 180 Kč.