Mikbaits Boilie Spiceman WS3 Crab Butyric

Spiceman WS3 Crab&Butyric je vysoce rozpustné, velmi atraktivní a rychle účinkující boilie. Spiceman WS3 Crab&Butyric je vysoce rozpustné, velmi... více informací »
Mikbaits Boilie Spiceman WS3 Crab Butyric - 16mm  10kg
Značka: Mikbaits
130 Kč
Ověřit dostupnost
Spiceman WS3 Crab&Butyric je vysoce rozpustné, velmi atraktivní a rychle účinkující boilie. Spiceman WS3 Crab&Butyric je vysoce rozpustné, velmi...

Spiceman WS3 Crab&Butyric je vysoce rozpustné, velmi atraktivní a rychle účinkující boilie.

Spiceman WS3 Crab&Butyric je vysoce rozpustné, velmi atraktivní a rychle účinkující boilie.

Má silnou stopu esence Krab a ještě větší závan Butyricu, ale jeho chuť je díky použitým přísadám ostře kořeněná. Podobně jako WS1 a WS2 je skvělý 365 dní v roce, ovšem z těchto tří je nejlepší v teplém letním období. Doba rozpadu v teplé vodě může být kolem 3-4 hodin, v chladné pak vydrží i kolem 12h.

Takovou dobu se však s WS speciálem čeká málokdy. Záběry na něj bývají velmi časté, a to i při střídmém vnadění. Je skvělý nejen v chladných obdobích, ale celoročně při krátkých vycházkách nebo na závodech. I když je to především záběrové boilie na ryby všech velikostí, často se na něj uloví i trofejní kapři a amuři. 

Složení: Enzymatické rybí moučky 24%, ptačí zoby 15%, mléčné proteiny 12%, objemové přísady 27%, atraktory 19%, extrakty 3%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, chuťové stimulátory, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.

Žádaný kus Mikbaits Boilie Spiceman WS3 Crab Butyric od spolehlivého výrobce Mikbaits můžete dostat ještě dnes za outletovou cenu. Zrovna nyní za cenu 130 Kč.