Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se... více informací »
Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml - Pikantní švestka 24mm
Značka: Mikbaits
180 Kč
Ověřit dostupnost
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se...

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. 

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.

Zajímavý produkt Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml máte možnost získat rovněž na našem webu ve známé kategorii vyvážené boilies! Získejte zlevněné zboží ze zmíněné kategorie snadno online! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na více produktů značky Mikbaits. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný kousek Mikbaits Boilie Spiceman Balance 250ml od našeho známého výrobce Mikbaits jednoduše získáte momentálně extra výhodně! Právě lze objednat jen za 180 Kč.