Mikbaits Boilie ManiaQ Balance Slaneček 250ml

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha... více informací »
Mikbaits Boilie ManiaQ Balance Slaneček 250ml - 24mm
Značka: Mikbaits
180 Kč
Ověřit dostupnost
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha...

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení …

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí.

Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.


Oblíbený výrobek Mikbaits Boilie ManiaQ Balance Slaneček 250ml lze koupit prostě na stránkách zařazený v rubrice vyvážené boilies! Získejte ostatní produkty ve zmíněné sekci v bezva akci. Tento vyjímečný výrobce Mikbaits dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na více skvělých kousků značky Mikbaits. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Mikbaits Boilie ManiaQ Balance Slaneček 250ml od přední značky Mikbaits jednoduše získáte momentálně skutečně levně. Výhodně za cenu 180 Kč.