Mikbaits Boilie Gangster v dipu GSP Black Squid 250ml

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je... více informací »
Mikbaits Boilie Gangster v dipu GSP Black Squid 250ml - 24mm
Značka: Mikbaits
180 Kč
Ověřit dostupnost
Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je...

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. 

Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách, zasypeme GLM extraktem, přidáme i Robin Red či Robin Green a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky.

Vysoce kvalitní kus Mikbaits Boilie Gangster v dipu GSP Black Squid 250ml lze pořídit prostě tu na našem webu umístěný v sekci boilies! Nyní můžete koupit oblíbené produkty z této kategorie jednoduše online.

Tento unikátní produkt Mikbaits Boilie Gangster v dipu GSP Black Squid 250ml od značky s dobrým jménem Mikbaits dostanete tady nyní za akční cenu. Nyní nakoupíte za 180 Kč.