Mikbaits Boilie Gangster Balance 250ml

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se... více informací »
Mikbaits Boilie Gangster Balance 250ml - GSP Black Squid 20mm
Značka: Mikbaits
180 Kč
Ověřit dostupnost
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.  Balance se...

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. 

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.

Exkluzivní produkt je k dostání právě tu na webu zařazený v kategorii vyvážené boilies. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené sekce jednoduše online! Značka Mikbaits má v nabídce velmi kvalitní produkty Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní zboží od výrobce Mikbaits. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Mikbaits Boilie Gangster Balance 250ml od dodavatele se skvělou pověstí Mikbaits jednoduše můžete získat na našich stránkách teď právě za skvělou cenu. Nyní lze objednat jen za 180 Kč.