Mikbaits Boilie Fanatica Balance 250ml

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Balance se vyrábějí... více informací »
Mikbaits Boilie Fanatica Balance 250ml - Meteora 24mm
Značka: Mikbaits
180 Kč
Ověřit dostupnost
Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Balance se vyrábějí...

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky.

Balance se vyrábějí ze stejných směsí a AK jako boilie též příchutě, navíc jsou ale do nich přidány extra lehké složky. Výsledná nástraha má stejnou barvu a vůni jako návnady, je však neutrálně vyvážená. Po nastražení si zlehka dosedne na dno. A to je i pro velmi mazané kapry těžký oříšek k rozlousknutí. Pro zatraktivnění můžete zlehka zakápnout dipem stejné příchutě nebo tekutou potravou. Ne však příliš, aby zůstalo lehčí než standardní boilie.

Nová příchuť Meteora

Meteora má nezaměnitelnou kořeněnou chuť i vůni, silný základ v rybích moučkách, mořských i játrových extraktech, k tomu krill, řasy, Robin Red a další skvělé přísady. Také tekuté složky obsahují jeden klenot vedle druhého. Naprostá většina složek je vysoce stravitelná a rozpustná, díky čemuž je toto boilie použitelné prakticky celoročně, včetně zimy. Co víc, přináší spousty záběrů od středně velkých ryb až po ty největší kapry. Je úspěšná na všech typech vod, od malých mělkých, až po velké hluboké. Je to i velmi zajímavá varianta pro několikadenní a týdenní závody.

Složení – rybí a enzymatické rybí moučky 60%, sypké extrakty 10%, atraktory 9%, ptačí zoby 12%, mléčné a vaječné proteiny 9%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, tekuté rybí extrakty, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.

Vynikající výrobek máte možnost koupit právě teď na stránkách v populární sekci vyvážené boilies! Vyberte si ještě další zboží z této známé sekce za parádní cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Mrkněte na další skvělé produkty od výrobce Mikbaits. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Mikbaits má na skladě špičkový sortiment.

Zcela unikátní produkt Mikbaits Boilie Fanatica Balance 250ml od naší známé značky Mikbaits snadno můžete pořídit teď za parádní cenu! V současnosti pořídíte za cenu 180 Kč.