Madcat Podvodní Splávek Propellor Subfloat

Velmi pevné PU podvodní splávky s křidélky, které se otáčí v rychle tekoucích řekách, čímž na sebe upoutají o trochu více pozornosti, což... více informací »
Madcat Podvodní Splávek Propellor Subfloat
Značka: Madcat
97 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi pevné PU podvodní splávky s křidélky, které se otáčí v rychle tekoucích řekách, čímž na sebe upoutají o trochu více pozornosti, což...

Velmi pevné PU podvodní splávky s křidélky, které se otáčí v rychle tekoucích řekách, čímž na sebe upoutají o trochu více pozornosti, což může znamenat rozdíl, zda přijde nebo nepřijde záběr.
Povedený kousek máte možnost sehnat snadno tady u nás v rubrice rybářské splávky. Nyní koupíte vyjímečné kusy z této známé kategorie za rozumné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Madcat. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Madcat pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment.

Akční produkt Madcat Podvodní Splávek Propellor Subfloat od dodavatele kvalitních produktů Madcat máte možnost nakoupit na našich stránkách nyní za příznivou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 97 Kč.