Madcat Návazec Coated Pellet Rig 65cm 0,90mm/1,35mm 2/0 Sinking

Na první pohled to vypadá jako velmi jednoduchý návazec – a také je, až na to, že je svázán s naší řadou MADCAT Skin Line, což umožňuje... více informací »
Madcat Návazec Coated Pellet Rig 65cm 0
Značka: Madcat
229 Kč
Ověřit dostupnost
Na první pohled to vypadá jako velmi jednoduchý návazec – a také je, až na to, že je svázán s naší řadou MADCAT Skin Line, což umožňuje...

Na první pohled to vypadá jako velmi jednoduchý návazec – a také je, až na to, že je svázán s naší řadou MADCAT Skin Line, což umožňuje snadné nahazování bez zamotání. Nabízí také vynikající odolnost, citlivost a maskování.
• Vázané s MADCAT Skin Line
• Vysoce kvalitní komponenty
• Snadné odlévání bez zamotání
• Vlasová smyčka
• A-STATIC háček
Velmi prodávaný výrobek Madcat Návazec Coated Pellet Rig 65cm 0,90mm/1,35mm 2/0 Sinking máte možnost získat rovněž tu na webu ve známé rubrice rybářské háčky! Nyní můžete koupit akční kousky ve zmiňované rubrice za akční cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další kvalitní produkty od výrobce Madcat. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Madcat Návazec Coated Pellet Rig 65cm 0,90mm/1,35mm 2/0 Sinking od našeho předního výrobce Madcat jde nakoupit aktuálně za super peníze. Akční cena 229 Kč.