LK Baits Pelety v dipu Halibut 60g

 Velmi atraktivní chytací pelety s dírkou pro aktivní rybařinu. Pelety jsou lisované za studena speciální technologií a následně vakuově... více informací »
LK Baits Pelety v dipu Halibut 60g - 17mm
Značka: LK Baits
99 Kč
Ověřit dostupnost
 Velmi atraktivní chytací pelety s dírkou pro aktivní rybařinu. Pelety jsou lisované za studena speciální technologií a následně vakuově...

 Velmi atraktivní chytací pelety s dírkou pro aktivní rybařinu. Pelety jsou lisované za studena speciální technologií a následně vakuově zadipované. Pelety použijte navléknutím na vlas nebo systémem gumičky popřípadě vrtáčku na vlasu.

 Velmi
atraktivní
chytací
pelety
s dírkou
pro
aktivní
rybařinu.
Pelety
jsou
lisované
za
studena
speciální
technologií
a
následně
vakuově
zadipované.
Pelety
použijte
navléknutím
na
vlas
nebo
systémem
gumičky
popřípadě
vrtáčku
na
vlasu.
Doba
rozpadu
2-8
hodin
v závislosti
na
teplotě
vody,
ataku
ryb
a
průměru
pelety.
Akční produkt LK Baits Pelety v dipu Halibut 60g máte možnost sehnat pohodlně tu na stránkách zařazený v sekci pelety! Nyní koupíte parádní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další prověřené produkty od dodavatele LK Baits. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Často hledaný produkt LK Baits Pelety v dipu Halibut 60g od skvělé a známé značky LK Baits pořídíte zrovna za rozumné peníze! Akční cena 99 Kč.