LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp

Totální novinka a nejúčinnější nástraha pro lov kaprů. EXTRA dávka esence z patentek aplikovaná dovnitř nástrahy je absolutní inovací na... více informací »
LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp - 30mm 400ml
Značka: LK Baits
174 Kč
Ověřit dostupnost
Totální novinka a nejúčinnější nástraha pro lov kaprů. EXTRA dávka esence z patentek aplikovaná dovnitř nástrahy je absolutní inovací na...

Totální novinka a nejúčinnější nástraha pro lov kaprů. EXTRA dávka esence z patentek aplikovaná dovnitř nástrahy je absolutní inovací na rybářském trhu a zároveň nejšťavnatější nástraha, která kdy pro lov kaprů byla vyvinuta.

NUTRIGO EXTRA SPICE SHRIMP  – Extra dávka přírodního výtažku z krevet uvnitř nástrahy je absolutní inovací na rybářském trhu a zároveň nejšťavnatější nástraha, která kdy pro lov kaprů byla vyvinuta. Stále se uvolňující kořenité jemné aroma láká ryby několikanásobně rychleji a na podstatně větší vzdálenosti než klasické nástrahy.

Nutrigo EXTRA propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin). Pro rychlejší uvolňování, krátkodobé vycházky nebo zimní rybaření, můžete nástrahu propíchnout vícekrát (doba účinku je až 12 hodin). Celoroční použití!

Ruční výroba. Patentově chráněno. Uvedený průměr je orientační. Na povrchu nástrahy se může vyskytovat tekutina. Nástraha může měnit barvu.

Ve slevě výrobek LK Baits Nutrigo Extra můžete získat právě zde tu na našem webu v populární kategorii trvanlivé boilie – hotovky! Vyhledejte si ostatní zboží z této oblíbené rubriky za výhodné peníze. To ale není vše, u nás nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky LK Baits. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp od známého výrobce LK Baits jednoduše získáte právě teď u nás za báječnou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 174 Kč.