LK Baits Nutrigo Extra Mango

Totální novinka a nejúčinnější nástraha pro lov kaprů. EXTRA dávka čisté esence tropického ovoce aplikovaná dovnitř nástrahy je absolutní... více informací »
LK Baits Nutrigo Extra Mango - 30mm 400ml
Značka: LK Baits
174 Kč
Ověřit dostupnost
Totální novinka a nejúčinnější nástraha pro lov kaprů. EXTRA dávka čisté esence tropického ovoce aplikovaná dovnitř nástrahy je absolutní...

Totální novinka a nejúčinnější nástraha pro lov kaprů. EXTRA dávka čisté esence tropického ovoce aplikovaná dovnitř nástrahy je absolutní inovací na rybářském trhu a zároveň nejšťavnatější nástraha, která kdy pro lov kaprů byla vyvinuta.

NUTRIGO EXTRA MANGO – Totální novinka a nejúčinnější nástraha pro lov kaprů. EXTRA dávka čisté esence tropického ovoce aplikovaná dovnitř nástrahy je absolutní inovací na rybářském trhu a zároveň nejšťavnatější nástraha, která kdy pro lov kaprů byla vyvinuta. Tropická bomba vyšperkovaná jemným mangovým olejem láká ryby několikanásobně rychleji a na podstatně větší vzdálenosti než dosud vyráběné nástrahy.

Nutrigo EXTRA propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin). Pro rychlejší uvolňování, krátkodobé vycházky nebo zimní rybaření, můžete nástrahu propíchnout vícekrát (doba účinku je až 12 hodin).  Celoroční použití!

Ruční výroba. Patentově chráněno. Uvedený průměr je orientační. Na povrchu nástrahy se může vyskytovat tekutina. Nástraha může měnit barvu.

Vynikající produkt můžete získat snadno tady na webu ve známé rubrice trvanlivé boilie – hotovky. Získejte akční produkty z této populární rubriky ve výhodné akci! Významný dodavatel LK Baits svým zákazníkům dodává prvotřídní výrobky Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! U nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce LK Baits. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kousek LK Baits Nutrigo Extra Mango od známé kvalitní značky LK Baits jednoduše najdete zde v akci! V současnosti pořídíte za cenu 174 Kč.