LK Baits Dip Euro Economic 100ml

All Amino Dip je od základu vyroben v naší výrobě ze speciálních tekutých potrav, které nepoužívá žádný jiný výrobce! Máte tak jistotu, že... více informací »
LK Baits Dip Euro Economic 100ml - Spice Shrimp
Značka: LK Baits
248 Kč
Ověřit dostupnost
All Amino Dip je od základu vyroben v naší výrobě ze speciálních tekutých potrav, které nepoužívá žádný jiný výrobce! Máte tak jistotu, že...

All Amino Dip je od základu vyroben v naší výrobě ze speciálních tekutých potrav, které nepoužívá žádný jiný výrobce! Máte tak jistotu, že na nástrahu nanášíte „neznámou“ ale o to účinnější stopu potravy. Jedná se o naprostý originál v oblasti návnad a nástrah pro kapry!

All Amino Dip je od základu vyroben v naší výrobě ze speciálních tekutých potrav, které nepoužívá žádný jiný výrobce! Máte tak jistotu, že na nástrahu nanášíte „neznámou“ ale o to účinnější stopu potravy. Jedná se o naprostý originál v oblasti návnad a nástrah pro kapry! Často hledaný kousek můžete najít zrovna tady na našem webu v oblíbené kategorii dipy, booster! Nyní si můžete pořídit nové výrobky z naší kategorie v akci. U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další prověřené produkty od dodavatele LK Baits. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek LK Baits Dip Euro Economic 100ml od známého dodavatele LK Baits snadno pořídíte na našich stránkách teď právě téměř zdarma! Levně za 248 Kč.