KUMU Tričko Make Your Own Luck

Absolutní design Stephena Maye, který se ptá na to jakou roli hraje štěstí při vašem rybaření! Absolutní design Stephena Maye, který se ptá na to... více informací »
KUMU Tričko Make Your Own Luck - XXXL
Značka: KUMU
899 Kč
Ověřit dostupnost
Absolutní design Stephena Maye, který se ptá na to jakou roli hraje štěstí při vašem rybaření! Absolutní design Stephena Maye, který se ptá na to...

Absolutní
design
Stephena
Maye,
který
se
ptá
na
to
jakou
roli
hraje
štěstí
při
vašem
rybaření!

Absolutní design Stephena Maye, který se ptá na to jakou roli hraje štěstí při vašem rybaření!

Make Your Own Luck znamená „Buďte strůjcem svého štěstí.“ Tento slogan se ptá na to, jakou roli hraje štěstí při našem rybaření. S tolika vnějšími vlivy, které jsou mimo naši kontrolu, z nichž všechny hrají svoji roli, od fází měsíce až po tlak vzduchu, pěvně věříme filozofii, že pouze my sami jsme strůjci svého vlastního štěstí. Nejen v rybaření, ale i v životě obecně. Ručně kreslená grafika vytištěná na super měkké 100% bavlněné tkanině 165gsm se starobylými detaily v mosazném provedení.


Tento levný produkt KUMU Tričko Make Your Own Luck je k získání nyní tady na stránkách v oblíbené rubrice trika, polokošile. Mrkněte na akční produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tento vyjímečný výrobce KUMU dlouhodobě nabízí skvělé produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento velmi oblíbený produkt KUMU Tričko Make Your Own Luck od značky s tradicí a dobrou pověstí KUMU je k dostání nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za super cenu 899 Kč.