KUMU Tričko Lead Head

Nejnovější výtvor designu KUMU! Přímo z lebky našeho kreativního ředitele pochází tričko LEAD HEAD – nejnovější produkt z naší řady... více informací »
KUMU Tričko Lead Head - XXL
Značka: KUMU
699 Kč
Ověřit dostupnost
Nejnovější výtvor designu KUMU! Přímo z lebky našeho kreativního ředitele pochází tričko LEAD HEAD – nejnovější produkt z naší řady...

Nejnovější výtvor designu KUMU!

Přímo z lebky našeho kreativního ředitele pochází tričko LEAD HEAD – nejnovější produkt z naší řady triček! Tónovaný motiv lebky, která je složená z kaprařských závěsných zátěží (olůvek) na přední straně.

  • Materiál 100% bavlna 140gsm.


Neodolatelný produkt KUMU Tričko Lead Head lze získat jednoduše tu na stránkách v oblíbené kategorii trika, polokošile. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze! Výrobce KUMU má k dispozici špičkové výrobky To není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další zboží od dodavatele KUMU. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt KUMU Tričko Lead Head od našeho známého výrobce KUMU lze pořídit na našich stránkách teď výhodně. Aktuálně v akci od 699 Kč.