Korda Pásek LE Kwik Draw Belt Charcoal

Kwik Draw Belt je dokonalým řešením pro zajištění toho, aby vaše rybářské kalhoty nebo šortky zůstaly na svém místě, zvláště když jsou... více informací »
Korda Pásek LE Kwik Draw Belt Charcoal - XL-XXXL
Značka: Korda
527 Kč
Ověřit dostupnost
Kwik Draw Belt je dokonalým řešením pro zajištění toho, aby vaše rybářské kalhoty nebo šortky zůstaly na svém místě, zvláště když jsou...

Kwik Draw Belt je dokonalým řešením pro zajištění toho, aby vaše rybářské kalhoty nebo šortky zůstaly na svém místě, zvláště když jsou vaše kapsy plné těžších věcí.

Kwik Draw Belt je dokonalým řešením pro zajištění toho, aby vaše rybářské kalhoty nebo šortky zůstaly na svém místě, zvláště když jsou vaše kapsy plné těžších věcí. Tento opasek je vyroben z nylonového popruhu a je 100% nastavitelný tak, aby vyhovoval jakékoli velikosti pasu. Přezka se rychle a snadno zapíná nebo rozepíná a má stylové vyražené logo Korda.

Jsou vyrobeny ze 100% nylonu a jsou k dispozici v olivově zelené a v limitované edici Charcoal, aby ladily s oblečením, s nímž jsou navrženy.

Kvalitní a velmi žádaný kus máte možnost koupit již dnes na webu umístěný v sekci ostatní doplňky. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této populární kategorie za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další skvělé produkty od dodavatele Korda. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka Korda má kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě!

Tento nejprodávanější produkt Korda Pásek LE Kwik Draw Belt Charcoal od skvělé a známé značky Korda jednoduše můžete pořídit teď za báječnou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 527 Kč.