Korda Pásek Kore Kwik Draw Belt Olive

Kwik Draw Belt je dokonalým řešením pro zajištění toho, aby vaše rybářské kalhoty nebo šortky zůstaly na svém místě, zvláště když jsou... více informací »
Korda Pásek Kore Kwik Draw Belt Olive - XL-XXXL
Značka: Korda
527 Kč
Ověřit dostupnost
Kwik Draw Belt je dokonalým řešením pro zajištění toho, aby vaše rybářské kalhoty nebo šortky zůstaly na svém místě, zvláště když jsou...

Kwik Draw Belt je dokonalým řešením pro zajištění toho, aby vaše rybářské kalhoty nebo šortky zůstaly na svém místě, zvláště když jsou vaše kapsy plné těžších věcí.

Kwik Draw Belt je dokonalým řešením pro zajištění toho, aby vaše rybářské kalhoty nebo šortky zůstaly na svém místě, zvláště když jsou vaše kapsy plné těžších věcí. Tento opasek je vyroben z nylonového popruhu a je 100% nastavitelný tak, aby vyhovoval jakékoli velikosti pasu. Přezka se rychle a snadno zapíná nebo rozepíná a má stylové vyražené logo Korda.

Jsou vyrobeny ze 100% nylonu a jsou k dispozici v olivově zelené a v limitované edici Charcoal, aby ladily s oblečením, s nímž jsou navrženy.

Oblíbený a akční výrobek lze nakoupit zrovna tu na stránkách umístěný v kategorii ostatní doplňky. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z naší kategorie za výprodejovou cenu. Známý výrobce Korda vyrábí vynikající produkty A tady je důkaz!

Kvalitní a žádaný produkt Korda Pásek Kore Kwik Draw Belt Olive od naší známé značky Korda seženete zde opravdu levně. Aktuálně v akci od 527 Kč.