Korda Mikina Team Korda Hoodie Dark Olive

Velmi kvalitní a stylově šitá mikina s detaily od firmy Korda, která je k dispozici ve dvou barvách. Velmi kvalitní a stylově šitá mikina s detaily... více informací »
Korda Mikina Team Korda Hoodie Dark Olive - XXXL
Značka: Korda
1 319 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi kvalitní a stylově šitá mikina s detaily od firmy Korda, která je k dispozici ve dvou barvách. Velmi kvalitní a stylově šitá mikina s detaily...

Velmi kvalitní a stylově šitá mikina s detaily od firmy Korda, která je k dispozici ve dvou barvách.

Velmi kvalitní a stylově šitá mikina s detaily od firmy Korda, která je k dispozici ve dvou barvách.

Dvorní designér firmy Korda vzal klasickou mikinu s kapucí a kompletně ji předělal tak, aby lépe sedla, byla funkčnější a stylovější zároveň. Elastický panel tkaniny pod paží umožňuje naprosto volný pohyb i s přiléhavějším střihem. Stručně řešeno, mikiny jsou velmi komfortní a nevypadají jako pytel na brambory. 

Materiál je 320 gsm jersey fleece, který je zároveň velmi příjemný na kůži. 

Další vychytávkou jsou elegantně zastrčené stahovací šňůrky, které jsou schované v kapuci a nepřekážejí tak v různých činnostech. Taktéž díry na palce na lemech rukávů přijdou vhod v chladnějším počasí. V klasické klokaní kapse na předu najdete schované dvě menší kapsičky pro bezpečné uložení telefonu a příposlechu, což je opravdu skvělý nápad. 

Vysokou kvalitu materiálu a šití podporuje i fakt, že mikiny jsou kompletně vyrobeny v UK.

Exkluzivní produkt Korda Mikina Team Korda Hoodie Dark můžete koupit také tu na našich stránkách ve známé sekci mikiny! Nyní si můžete pořídit ještě jiné výrobky z této známé sekce za super cenu.

Tento velmi žádaný výrobek Korda Mikina Team Korda Hoodie Dark Olive od známé kvalitní značky Korda je k dostání tady nyní za výhodné peníze! V současnosti za 1 319 Kč.