Korda Krank Choddy Hooks

Korda háčky Krank Choddy Korda háčky Krank Choddy - Nedlouho poté, co se na trh dostaly dnes už velmi populární háčky Krank, začal jejich tvůrce... více informací »
Korda Krank Choddy Hooks
Značka: Korda
158 Kč
Ověřit dostupnost
Korda háčky Krank Choddy Korda háčky Krank Choddy - Nedlouho poté, co se na trh dostaly dnes už velmi populární háčky Krank, začal jejich tvůrce...

Korda háčky Krank Choddy
Korda háčky Krank Choddy – Nedlouho poté, co se na trh dostaly dnes už velmi populární háčky Krank, začal jejich tvůrce přemýšlet o jejich úpravě, která by se hodila i na specifické druhy montáží… Jelikož chytání s tuhými návazcovými materiály ať už Chod Rig, nebo jiné varianty, je stále populárnější a úspěšnější, rozhodl se Tom Dove vyhnout očko u těchto háčků směrem ven. A výsledek je excelentní. Nejlepší chodové háčky, jaké byly kdy vyrobeny! Jsou ideální hlavně k prezentaci plovoucích nástrah, ale vynikající jsou i v kombinaci s celoztuženým návazcem k nastražení klasické těžké nástrahy Tento velmi žádaný výrobek Korda Krank Choddy Hooks můžete dostat právě teď na stránkách v populární kategorii rybářské háčky! Připravili jsme ještě další produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny. Populární značka Korda vás obohatí o velmi kvalitní sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! U nás vám nabízíme více, u nás najdete další kvalitní zboží od značky Korda. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vysoce kvalitní kousek Korda Krank Choddy Hooks od značky Korda máte možnost koupit v naší internetové nabídce skutečně levně. Výhodně teď u nás za 158 Kč.