Keitech Gumová nástraha Swing Impact Watermelon PP/Yellow

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající... více informací »
Keitech Gumová nástraha Swing Impact Watermelon PP/Yellow - 4"/10
Značka: Keitech
189 Kč
Ověřit dostupnost
Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající...

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. 

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. Má ocásek ve tvaru kopýtka a tělo s výrazným žebrováním, díky čemuž je dosaženo unikátního úzkého chodu a vibrací. Stal se jednou z nejpopulárnějších nástrah na závody i běžný rybolov.

Tělo z měkkého silikonu je vyrobeno dvoutónovým procesem vstřikování barev za použití různých druhů slaných plastů. Se Swing Impactem lze chytat různými způsoby. Nastražit ho můžeme na klasickou jigovou hlavičkou, na offsetový háček, na dropshot, Texas Rig, Carolina Rig, Split Shot Rig či na háček bez zátěže.

K nastažení na offset slouží drážka v horní části nástrahy. Všechny Keitech nástrahy jsou vyrobeny v Japonsku.

Hodně povedený výrobek Keitech Gumová nástraha Swing Impact Watermelon PP/Yellow jde získat také tu umístěný v sekci gumové ryby, twistery. Nyní si můžete pořídit skvělé výrobky ve zmiňované kategorii na pár kliknutí!

Velmi žádaný produkt Keitech Gumová nástraha Swing Impact Watermelon PP/Yellow od odblíbeného výrobce Keitech snadno naleznete v aktuální nabídce extra se slevou. Aktuálně v akci za 189 Kč.