Keitech Gumová nástraha Swing Impact Sight Flash

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající... více informací »
Keitech Gumová nástraha Swing Impact Sight Flash - 4"/10
Značka: Keitech
189 Kč
Ověřit dostupnost
Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající...

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. 

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. Má ocásek ve tvaru kopýtka a tělo s výrazným žebrováním, díky čemuž je dosaženo unikátního úzkého chodu a vibrací. Stal se jednou z nejpopulárnějších nástrah na závody i běžný rybolov.

Tělo z měkkého silikonu je vyrobeno dvoutónovým procesem vstřikování barev za použití různých druhů slaných plastů. Se Swing Impactem lze chytat různými způsoby. Nastražit ho můžeme na klasickou jigovou hlavičkou, na offsetový háček, na dropshot, Texas Rig, Carolina Rig, Split Shot Rig či na háček bez zátěže.

K nastažení na offset slouží drážka v horní části nástrahy. Všechny Keitech nástrahy jsou vyrobeny v Japonsku.

Oblíbený produkt Keitech Gumová nástraha Swing Impact máte možnost získat již dnes tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice gumové ryby, twistery. Nyní si můžete vybrat parádní kousky z této známé kategorie ve slevě! To není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další prověřené zboží značky Keitech. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Keitech vám poskytuje skvělé výrobky

Výjimečný a žádaný produkt Keitech Gumová nástraha Swing Impact Sight Flash od našeho výrobce Keitech lze zakoupit u nás nyní za super peníze! Nabídky již od 189 Kč.