Keitech Gumová nástraha Swing Impact Motoroil Red Flake

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající... více informací »
Keitech Gumová nástraha Swing Impact Motoroil Red Flake - 4"/10
Značka: Keitech
189 Kč
Ověřit dostupnost
Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající...

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. 

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. Má ocásek ve tvaru kopýtka a tělo s výrazným žebrováním, díky čemuž je dosaženo unikátního úzkého chodu a vibrací. Stal se jednou z nejpopulárnějších nástrah na závody i běžný rybolov.

Tělo z měkkého silikonu je vyrobeno dvoutónovým procesem vstřikování barev za použití různých druhů slaných plastů. Se Swing Impactem lze chytat různými způsoby. Nastražit ho můžeme na klasickou jigovou hlavičkou, na offsetový háček, na dropshot, Texas Rig, Carolina Rig, Split Shot Rig či na háček bez zátěže.

K nastažení na offset slouží drážka v horní části nástrahy. Všechny Keitech nástrahy jsou vyrobeny v Japonsku.

Tento neodolatelný kus Keitech Gumová nástraha Swing Impact můžete koupit teď tu na stránkách v populární rubrice gumové ryby, twistery. Vyberte si další produkty z této známé sekce na pár kliknutí. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Keitech. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Keitech nabízí vysoce kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Hodně prodávaný kousek Keitech Gumová nástraha Swing Impact Motoroil Red Flake od přední společnosti Keitech jde pořídit u nás skutečně výhodně. Nabídky od 189 Kč.