Keitech Gumová nástraha Swing Impact Green Pumpkin PP

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající... více informací »
Keitech Gumová nástraha Swing Impact Green Pumpkin PP - 4"/10
Značka: Keitech
189 Kč
Ověřit dostupnost
Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající...

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. 

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. Má ocásek ve tvaru kopýtka a tělo s výrazným žebrováním, díky čemuž je dosaženo unikátního úzkého chodu a vibrací. Stal se jednou z nejpopulárnějších nástrah na závody i běžný rybolov.

Tělo z měkkého silikonu je vyrobeno dvoutónovým procesem vstřikování barev za použití různých druhů slaných plastů. Se Swing Impactem lze chytat různými způsoby. Nastražit ho můžeme na klasickou jigovou hlavičkou, na offsetový háček, na dropshot, Texas Rig, Carolina Rig, Split Shot Rig či na háček bez zátěže.

K nastažení na offset slouží drážka v horní části nástrahy. Všechny Keitech nástrahy jsou vyrobeny v Japonsku.

Výjimečný a žádaný výrobek Keitech Gumová nástraha Swing Impact Green Pumpkin jde koupit lehce tu na našem webu v rubrice gumové ryby, twistery! Vyberte si ještě další produkty z této populární sekce za skvělou cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky značky Keitech. Najdete je níže na této stránce.

Nový kousek Keitech Gumová nástraha Swing Impact Green Pumpkin PP od známé společnosti Keitech jednoduše seženete právě nyní napořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 189 Kč.