Keitech Gumová nástraha Swing Impact Electric Shad

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající... více informací »
Keitech Gumová nástraha Swing Impact Electric Shad - 4"/10
Značka: Keitech
189 Kč
Ověřit dostupnost
Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb.  Keitech Swing Impact je vynikající...

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. 

Keitech Swing Impact je vynikající ochucenou gumovou nástrahou hodící se k lovu všech druhů našich ryb. Má ocásek ve tvaru kopýtka a tělo s výrazným žebrováním, díky čemuž je dosaženo unikátního úzkého chodu a vibrací. Stal se jednou z nejpopulárnějších nástrah na závody i běžný rybolov.

Tělo z měkkého silikonu je vyrobeno dvoutónovým procesem vstřikování barev za použití různých druhů slaných plastů. Se Swing Impactem lze chytat různými způsoby. Nastražit ho můžeme na klasickou jigovou hlavičkou, na offsetový háček, na dropshot, Texas Rig, Carolina Rig, Split Shot Rig či na háček bez zátěže.

K nastažení na offset slouží drážka v horní části nástrahy. Všechny Keitech nástrahy jsou vyrobeny v Japonsku.

Tento akční a ve slevě výrobek Keitech Gumová nástraha Swing Impact Electric Shad pořídíte lehce tu v oblíbené rubrice gumové ryby, twistery! Nyní si můžete koupit jiné zboží ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. U nás nabízíme více, máme v nabídce také více skvělých kousků od výrobce Keitech. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Keitech Gumová nástraha Swing Impact Electric Shad od výrobce Keitech lze zakoupit online ve slevě. Akční ceny již od 189 Kč.