Keitech Gumová nástraha Easy Shiner Violet Fire

Keitech Easy Shiner je legendární japonská nástraha z měkké gumy vhodná na lov candátů, okounů, štik, sumců, pstruhů a mnoha dalších ryb.... více informací »
Keitech Gumová nástraha Easy Shiner Violet Fire - 5"/12
Značka: Keitech
209 Kč
Ověřit dostupnost
Keitech Easy Shiner je legendární japonská nástraha z měkké gumy vhodná na lov candátů, okounů, štik, sumců, pstruhů a mnoha dalších ryb....

Keitech Easy Shiner je legendární japonská nástraha z měkké gumy vhodná na lov candátů, okounů, štik, sumců, pstruhů a mnoha dalších ryb.

Keitech Easy Shiner je legendární japonská nástraha z měkké gumy vhodná na lov candátů, okounů, štik, sumců, pstruhů a mnoha dalších ryb.

Easy Shiner je nejoblíbenější a nejuniverzálnější Keitech nástrahou. Tělo Easy Shinera se při chodu lákavě naklání a zároveň pracuje jeho ocasní část. Má skvělý chod i při velmi pomalém vedení, čehož je dosaženo díky materiálu z měkkého silikonu vyrobeného unikátním dvoutónový procesem vstřikování barev za použití různých druhů slaných plastů.

Easy Shiner obsahuje hrubé kousky soli, celé tělo má slanou příchuť a použito je i silného olihňového atraktantu. Je jakousi kombinací nástrah Shad Impact a Swing Impact. S Keitech Easy Shinerem lze chytat různými způsoby. Nastražit ho můžeme na klasickou jigovou hlavičkou, na offsetový háček, na dropshot, Texas Rig, Carolina Rig, Split Shot Rig či na háček bez zátěže. K nastažení na offset slouží drážky na spodní a horní straně nástrahy. Všechny Keitech nástrahy jsou vyrobeny v Japonsku.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Keitech Gumová nástraha Easy Shiner Violet Fire můžete pořídit snadno tu na webu v oblíbené sekci gumové ryby, twistery. Nyní pořídíte oblíbené produkty ve zmíněné sekci jednoduše online. Oblíbený výrobce Keitech vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží. Přesvědčte se sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na více skvělých kousků značky Keitech. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Keitech Gumová nástraha Easy Shiner Violet Fire od výrobce se skvělou pověstí Keitech pohodlně nakoupíte na našich stránkách nyní opravdu levně. Akční cena již od 209 Kč.