Keitech Gumová nástraha Easy Shiner Spicy Mustard

Keitech Easy Shiner je legendární japonská nástraha z měkké gumy vhodná na lov candátů, okounů, štik, sumců, pstruhů a mnoha dalších ryb.... více informací »
Keitech Gumová nástraha Easy Shiner Spicy Mustard - 4"/10
Značka: Keitech
189 Kč
Ověřit dostupnost
Keitech Easy Shiner je legendární japonská nástraha z měkké gumy vhodná na lov candátů, okounů, štik, sumců, pstruhů a mnoha dalších ryb....

Keitech Easy Shiner je legendární japonská nástraha z měkké gumy vhodná na lov candátů, okounů, štik, sumců, pstruhů a mnoha dalších ryb.

Keitech Easy Shiner je legendární japonská nástraha z měkké gumy vhodná na lov candátů, okounů, štik, sumců, pstruhů a mnoha dalších ryb.

Easy Shiner je nejoblíbenější a nejuniverzálnější Keitech nástrahou. Tělo Easy Shinera se při chodu lákavě naklání a zároveň pracuje jeho ocasní část. Má skvělý chod i při velmi pomalém vedení, čehož je dosaženo díky materiálu z měkkého silikonu vyrobeného unikátním dvoutónový procesem vstřikování barev za použití různých druhů slaných plastů.

Easy Shiner obsahuje hrubé kousky soli, celé tělo má slanou příchuť a použito je i silného olihňového atraktantu. Je jakousi kombinací nástrah Shad Impact a Swing Impact. S Keitech Easy Shinerem lze chytat různými způsoby. Nastražit ho můžeme na klasickou jigovou hlavičkou, na offsetový háček, na dropshot, Texas Rig, Carolina Rig, Split Shot Rig či na háček bez zátěže. K nastažení na offset slouží drážky na spodní a horní straně nástrahy. Všechny Keitech nástrahy jsou vyrobeny v Japonsku.


Hodně prodávaný produkt Keitech Gumová nástraha Easy Shiner Spicy Mustard jde koupit aktuálně na našich stránkách v kategorii gumové ryby, twistery. Prozkoumejte akční kusy ve zmíněné sekci za báječnou cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce další kousky od dodavatele Keitech. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Keitech Gumová nástraha Easy Shiner Spicy Mustard od top výrobce Keitech pohodlně nakoupíte momentálně v naši nabídce za nejnižší cenu. Nyní pořídíte za super cenu 189 Kč.