Keitech Gumová nástraha Crazy Flapper Electric June Bug

Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s dokanalou akcí vyrobená dvouhustotovou vstřikovací metodou. Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s... více informací »
Keitech Gumová nástraha Crazy Flapper Electric June Bug - 9
Značka: Keitech
189 Kč
Ověřit dostupnost
Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s dokanalou akcí vyrobená dvouhustotovou vstřikovací metodou. Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s...

Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s dokanalou akcí vyrobená dvouhustotovou vstřikovací metodou.

Keitech Crazy Flapper je věrná imitace raka s dokanalou akcí vyrobená dvouhustotovou vstřikovací metodou.

Tělo je zhotoveno z pevnějšího materiálu, což umožňuje spolehlivé spojení nástrahy s jigovou hlavičkou nebo háčkem a větší odolnost proti dravčím zubům. Ramena a klepítka jsou však vyrobena z měkčího materiálu a pracují tak i při velmi pomalém vedení a vytvářejí silné vibrace pod vodní hladinou.

Celá nástraha je ochucená solí a silným olihňovým aromatem pro ještě větší atraktivitu. Nástrahu Keitech Crazy Flapper lze nastražit na offsetovém háčku s čeburaškou, jigovou hlavičku a návazcích drop shot, Carolina či Texas. Skvělá je i jako trailer na spinnerbaitu nebo chatterbaitu.

Nejprodávanější produkt Keitech Gumová nástraha Crazy Flapper Electric June Bug lze zakoupit pohodlně tady na našich stránkách v oblíbené sekci gumové ryby, twistery. Připravili jsme pro vás kvalitní produkty z naší kategorie za super cenu. Významný dodavatel Keitech poskytuje top výrobky Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další zboží od značky Keitech. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Keitech Gumová nástraha Crazy Flapper Electric June Bug od naší známé značky Keitech jednoduše naleznete teď trvale výhodně. Nyní nakoupíte za 189 Kč.