Jet Fish Krmení Legend Range PVA Mix 1kg

Každá nástraha, aby byla úspěšná, se musí nějakým způsobem zatraktivnit. Existuje jistě několik způsobů, ale mezi ty nejúčinnější patří... více informací »
Jet Fish Krmení Legend Range PVA Mix 1kg
Značka: Jet Fish
199 Kč
Ověřit dostupnost
Každá nástraha, aby byla úspěšná, se musí nějakým způsobem zatraktivnit. Existuje jistě několik způsobů, ale mezi ty nejúčinnější patří...

Každá nástraha, aby byla úspěšná, se musí nějakým způsobem zatraktivnit. Existuje jistě několik způsobů, ale mezi ty nejúčinnější patří PVA punčocha přidaná k nástraze. Pro tyto účely byl více než rok vyvíjen speciální PVA mix přesně ke každému druhu boilie řady Legend Range. PVA mix obsahuje mleté boilie, ptačí zoby a extrudované složky pro lepší uvolňování atraktorů do vody. PVA mix je rovněž zalitý tekutou potravou, která samozřejmě PVA materiál nerozpustí. Jedná se o vynikající způsob, jak rapidně zvýšit počet záběrů. Tyto PVA směsi jsou sestavené pro okamžité použití bez nutnosti dalších úprav.
Tento výjimečný produkt je k dispozici rovněž na našem webu ve známé sekci rybářské návnady! Vyhledejte si oblíbené zboží z této populární kategorie za super peníze! Oblíbený výrobce Jet Fish svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce Jet Fish. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kousek Jet Fish Krmení Legend Range PVA Mix 1kg od přední značky Jet Fish můžete získat zde teď v bezva akci! Akční cena 199 Kč.