Jet Fish Boilies Legend Range Fermentovaná Ančovička

Boilie Fermentovaná ančovička patří mezi absolutní špičku ve vývoji a výrobě moderních nástrah. Neobsahuje klasické ryby moučky jako jiná... více informací »
Jet Fish Boilies Legend Range Fermentovaná Ančovička
Značka: Jet Fish
105 Kč
Ověřit dostupnost
Boilie Fermentovaná ančovička patří mezi absolutní špičku ve vývoji a výrobě moderních nástrah. Neobsahuje klasické ryby moučky jako jiná...

Boilie Fermentovaná ančovička patří mezi absolutní špičku ve vývoji a výrobě moderních nástrah. Neobsahuje klasické ryby moučky jako jiná boilie ale je složen z fermentovaných rybích past,specialních rybích produktů,ptačích zobů a tekutých rybích potrav. Fermentované rybí produkty se velmi dobře uvolňují do okolí a jsou pro kapry velmi přitažlivé. Díky tomu je toto boilie tak atraktivní a úspěšné při lovu kaprů. Fermentované pasty jsou konzervované pouze solí a tak se muže časem objevit na povrchu boilie bílý povlak ze soli který není na závadu. Tuto nástrahu mužete používat bez problému po celý rok a to jak na velkých přehradách ale také na řekách.Tento levný kousek můžete pořídit rovněž tady na webu v populární kategorii rybářské návnady! Nyní získáte další produkty z naší sekce za výprodejovou cenu.

Tento kvalitní kousek Jet Fish Boilies Legend Range Fermentovaná Ančovička od značky s dlouholetou tradicí Jet Fish získáte zrovna opravdu levně. Aktuálně v akci za 105 Kč.