Jet Fish Boilies Legend Range Extra Tvrdé Fermentovaná Ančovička 250g

Boilie Fermentovaná ančovička patří mezi absolutní špičku ve vývoji a výrobě moderních nástrah. Neobsahuje klasické ryby moučky jako jiná... více informací »
Jet Fish Boilies Legend Range Extra Tvrdé Fermentovaná Ančovička 250g
Značka: Jet Fish
145 Kč
Ověřit dostupnost
Boilie Fermentovaná ančovička patří mezi absolutní špičku ve vývoji a výrobě moderních nástrah. Neobsahuje klasické ryby moučky jako jiná...

Boilie Fermentovaná ančovička patří mezi absolutní špičku ve vývoji a výrobě moderních nástrah. Neobsahuje klasické ryby moučky jako jiná boilie ale je složen z fermentovaných rybích past,specialních rybích produktů,ptačích zobů a tekutých rybích potrav. Fermentované rybí produkty se velmi dobře uvolňují do okolí a jsou pro kapry velmi přitažlivé. Díky tomu je toto boilie tak atraktivní a úspěšné při lovu kaprů. Fermentované pasty jsou konzervované pouze solí a tak se muže časem objevit na povrchu boilie bílý povlak ze soli který není na závadu. Tuto nástrahu mužete používat bez problému po celý rok a to jak na velkých přehradách ale také na řekách.

Hodně žádaný produkt Jet Fish Boilies Legend Range Extra Tvrdé Fermentovaná Ančovička 250g od našeho známého výrobce Jet Fish jde sehnat již dnes v akci. Produkt koupíte teď u nás za 145 Kč.