Jet Fish Boilies Legend Range 20mm 250g

 Boilie Legend Range - 250 g Představujeme vám prověřené a velmi úspěšné boilie LEGEND RANGE na našich i zahraničních vodách. Je vyrobené z... více informací »
Jet Fish Boilies Legend Range 20mm 250g
Značka: Jet Fish
125 Kč
Ověřit dostupnost
 Boilie Legend Range - 250 g Představujeme vám prověřené a velmi úspěšné boilie LEGEND RANGE na našich i zahraničních vodách. Je vyrobené z...

 Boilie Legend Range – 250 g
Představujeme vám prověřené a velmi úspěšné boilie LEGEND RANGE na našich i zahraničních vodách. Je vyrobené z našich dlouhodobě úspěšných boilie směsí, doplněné o naše nejúčinnější amino complexy, extrakty, esenciální oleje a další přísady. Toto boilie chytá cíleně velké kapry po celé Evropě a je tou správnou volbou pro lov kapitálních kaprů.
Příchutě jako Biosquid, Biocrab atd. znají kapraři v celé Evropě, právě díky jejich velkým úspěchům. Díky unikátnímu a šetrnému způsobu konzervace můžete nyní používat nástrahu té nejvyšší kvality, kterou dříve zaručovalo pouze čerstvě rolované boilie. Já osobně chytám na boilie z těchto směsí již 12 let, a proto jsem vám ho chtěl nabídnout pro letošní rok v této formě. Věřím, že i vzhledem k úspoře času, to mnozí z vás ocení.
LEGEND RANGE je vynikající řada nástrah, která převyšuje nad ostatními a já vám přeji, aby jste díky ní ulovili kapry svých snů!

Výjimečný výrobek Jet Fish Boilies Legend Range 20mm 250g od společnosti Jet Fish jednoduše můžete získat právě teď u nás opravdu výhodně. K sehnání zrovna v akci za 125 Kč.