IPAN Čihátko Závěsné

Čihátko Ipan je prvotřídní český výrobek. Firma Ipan má dlouholeté zkušenosti s výrobou čihátek, které jsou té nejvyšší kvality, kterou lze... více informací »
IPAN Čihátko Závěsné
Značka: Ipan
33 Kč
Ověřit dostupnost
Čihátko Ipan je prvotřídní český výrobek. Firma Ipan má dlouholeté zkušenosti s výrobou čihátek, které jsou té nejvyšší kvality, kterou lze...

Čihátko Ipan je prvotřídní český výrobek. Firma Ipan má dlouholeté zkušenosti s výrobou čihátek, které jsou té nejvyšší kvality, kterou lze pořídit na našem trhu. Jedná se o precizně zpracované výrobky, které jsou důsledně kontrolovány před puštěním do oběhu. Každé čihátko je zvlášť zbarvené dobře viditelnou barvou, která dlouhodobě drží a neztrácí odlesk.
Barva: žluto – červená Oblíbený a akční produkt IPAN Čihátko Závěsné máte možnost pořídit teď tady u nás v sekci rybářské splávky. Pořiďte si akční produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! Nebojte, máme toho více, mrkněte na další kvalitní zboží od dodavatele Ipan. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný produkt IPAN Čihátko Závěsné originál od výrobce Ipan máte možnost koupit právě nyní na našich stránkách za nejnižší cenu. Akční cena již od 33 Kč.