Illex Gumová Nástraha Riper UV Nitro Shad 12cm

Unikátní nástraha pro lov candátů a štik. Doporučujeme použít s Nitro hlavičkou, ale je možné nastražit i na klasickou hlavičku. V takovém... více informací »
Illex Gumová Nástraha Riper UV Nitro Shad 12cm
Značka: Illex
55 Kč
Ověřit dostupnost
Unikátní nástraha pro lov candátů a štik. Doporučujeme použít s Nitro hlavičkou, ale je možné nastražit i na klasickou hlavičku. V takovém...

Unikátní nástraha pro lov candátů a štik. Doporučujeme použít s Nitro hlavičkou, ale je možné nastražit i na klasickou hlavičku. V takovém případě je nutné hlavičku napíchnout háčkem lehce zešikma dolů směrem k hlavičce. Jedině tak docílíte požadovaného « Nitro » pohybu. Nástraha vydává silné vibrace kopýtkem doprovázené valivým pohybem celého těla. Nutné chytat na přetížené hlavě a agresivními skoky po dně. Pro lov štik lze plynule přitahovat vodním sloupcem. Materiál je velice odolný a vydrží velké množství ryb. Rybí atraktant v tělíčku. Některé barvy obsahují UV body. Délka 12 cm, 16 5 g.

VIDEO PREZENTACE:Tento designový produkt lze nakoupit v pohodě tady a teď na našem webu zařazený v kategorii rybářské návnady. Nyní si můžete pořídit akční kusy z této rubriky za výborné peníze!

Oblíbený výrobek Illex Gumová Nástraha Riper UV Nitro Shad 12cm od známého předního výrobce ILLEX jednoduše najdete nyní za super cenu! Cenově vychází na 55 Kč.