Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Perch

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s... více informací »
Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Perch - 6
Značka: Illex
199 Kč
Ověřit dostupnost
Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s...

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. 

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body.

  • Délka 6,5cm, váha 2,1g
  • Délka 10cm, váha 4,09g
  • Délka 12,5cm, váha 8,65g


Tento velmi oblíbený výrobek Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Perch můžete najít mimo jiné tu na našem webu v rubrice gumové ryby, twistery! Prozkoumejte akční zboží z této známé rubriky ve slevě! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další zboží od dodavatele Illex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Perch od oblíbené značky Illex snadno můžete získat u nás nyní za zcela nejnižší cenu! Teď v akci 199 Kč.