Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Orange

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s... více informací »
Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Orange - 6
Značka: Illex
199 Kč
Ověřit dostupnost
Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s...

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. 

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body.

  • Délka 6,5cm, váha 2,1g
  • Délka 10cm, váha 4,09g
  • Délka 12,5cm, váha 8,65g


Ve slevě kus je dostupný taky tu na našich stránkách ve známé kategorii gumové ryby, twistery! Máme pro vás vyjímečné kusy ve zmiňované rubrice za rozumné peníze! U zákazníků oblíbená značka Illex má na skladě skvělý sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další kousky od značky Illex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Orange pocházející od značky Illex můžete pořídit momentálně na našich stránkách extra výhodně! Akční ceny již od 199 Kč.