Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Fire Tiger

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s... více informací »
Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Fire Tiger - 6
Značka: Illex
199 Kč
Ověřit dostupnost
Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s...

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. 

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body.

  • Délka 6,5 cm – váha 2,1 g
  • Délka 10 cm – váha 4,09 g
  • Délka 12,5 cm – váha 8,65 g

Ve slevě produkt Illex Gumová nástraha Magic najdete rovněž tu na našem webu v oblíbené kategorii gumové ryby, twistery. Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží z této populární sekce snadno online! V očích zákazníků populární výrobce Illex vám představuje špičkové zboží. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od výrobce Illex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Fire Tiger od známého dodavatele Illex máte možnost dostat momentálně v naši nabídce za skvělou cenu. Aktuálně za 199 Kč.