Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Bleak

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s... více informací »
Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Bleak - 6
Značka: Illex
199 Kč
Ověřit dostupnost
Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb.  Riper s...

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. 

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body.

  • Délka 6,5cm, váha 2,1g
  • Délka 10cm, váha 4,09g
  • Délka 12,5cm, váha 8,65g


Kvalitní a oblíbený kousek Illex Gumová nástraha Magic Slim můžete nakoupit také tu na webu v kategorii gumové ryby, twistery. Pořiďte si jiné produkty z této známé rubriky za super peníze.

Vysoce kvalitní výrobek Illex Gumová nástraha Magic Slim Shad Magic Bleak od populárního výrobce Illex jde získat zde teď právě skutečně výhodně. Momentálně k dispozici za 199 Kč.