Illex Gumová Nástraha Magic May Fly 4,8cm

Nymfa určená pro lov pstruhů, okounů nebo jelců. Tělíčko obsahuje korýšové aroma. Mayfly věrně napodobuje hmyz. Lze nastražit buď celou anebo... více informací »
Illex Gumová Nástraha Magic May Fly 4
Značka: Illex
20 Kč
Ověřit dostupnost
Nymfa určená pro lov pstruhů, okounů nebo jelců. Tělíčko obsahuje korýšové aroma. Mayfly věrně napodobuje hmyz. Lze nastražit buď celou anebo...

Nymfa určená pro lov pstruhů, okounů nebo jelců. Tělíčko obsahuje korýšové aroma. Mayfly věrně napodobuje hmyz. Lze nastražit buď celou anebo oddělit ocásek od tělíčka a ty nastražit každé zvlášť. Výborná nástraha na dropshot, klasickou jigovou hlavičku nebo jenom na volném zatíženém háčku na propad. Některé barvy obsahují UV body. Délka 4,8 cm, váha 0,52 g.

VIDEO PREZENTACE: Ve slevě výrobek je k získání právě teď tu na našem webu zařazený v rubrice rybářské návnady. Nyní si můžete koupit oblíbené zboží z naší sekce za výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další skvělé produkty od výrobce Illex. Najdete je níže na této stránce. Dodavatel Illex pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento akční a ve slevě výrobek Illex Gumová Nástraha Magic May Fly 4,8cm od skvělého a známého výrobce ILLEX je k získání na našich stránkách teď se slevou. Za bezkonkureční cenu 20 Kč.