Illex Gumová Nástraha Dexter Shad Silver Blue

Ideální pro vertikální rybolov.  Použité materiály jsou měkké, takže ryby mohou nástrahu snadno spolknout, ale také dostatečně pevné, aby... více informací »
Illex Gumová Nástraha Dexter Shad Silver Blue
Značka: Illex
175 Kč
Ověřit dostupnost
Ideální pro vertikální rybolov.  Použité materiály jsou měkké, takže ryby mohou nástrahu snadno spolknout, ale také dostatečně pevné, aby...

Ideální pro vertikální rybolov.  Použité materiály jsou měkké, takže ryby mohou nástrahu snadno spolknout, ale také dostatečně pevné, aby odolaly žvýkání různými útočícími dravci, dokonce i mořskými druhy! Tvar těla dává výrazný valivý účinek a velký měkký ocas pracuje při sebemenším dotyku prutu. Jen málo dravců odolá jejímu kouzlu, což potvrzují i ​​důsledné výsledky dosažené touto návnadou. Velmi žádaný kus Illex Gumová Nástraha Dexter Shad Silver Blue pořídíte taky na webu ve známé rubrice rybářské návnady. Máme pro vás vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny!

Unikátní a žádaný kousek Illex Gumová Nástraha Dexter Shad Silver Blue od přední společnosti ILLEX je dostupný již dnes za zcela nejnižší cenu. Nyní lze objednat jen za 175 Kč.