Hotspot Design Tričko Spinner Ace

Tričko Spinner ACE doplňuje kompletní řadu na vláčku sestávající z kalhot, bundy, mikiny a čepice. Tričko Spinner ACE doplňuje kompletní řadu na... více informací »
Hotspot Design Tričko Spinner Ace - XXL
899 Kč
Ověřit dostupnost
Tričko Spinner ACE doplňuje kompletní řadu na vláčku sestávající z kalhot, bundy, mikiny a čepice. Tričko Spinner ACE doplňuje kompletní řadu na...

Tričko
Spinner
ACE
doplňuje
kompletní
řadu
na
vláčku
sestávající
z
kalhot,
bundy,
mikiny
a
čepice.

Tričko Spinner ACE doplňuje kompletní řadu na vláčku sestávající z kalhot, bundy, mikiny a čepice.

Tričko Spinner „Vylož svá esa“ je založeno na myšlence, že žolík (rybář) je schopný chytit několik druhů ryb a barvy karet jsou znázorněny jako moře – vyber si kartu, abys věděl, co všechno jsi schopný chytit. Červená barva je realizována reliéfním tiskem a je velmi dobře viditelná. Pokerové karty jsou dokončené transparentním tiskem, který je umožňuje vidět jako skutečné pokerové karty. Vyrobeno z kvalitního materiálu, který je velmi příjemný na pokožce.

Produkty Hotspot jsou vhodné nejen pro rybolov, ale i pro běžné oblékání. Jedná se o nový trend, který snese srovnání s nejznámějšími módními značkami. Jeho součástí je maximální kvalita ve všem, co se týká designu, stylového oblékání, kvality materiálů a výrobních procesů. HOTSPOT zaručuje, že všechny výrobky jsou certifikované, označené visačkami Öko-Tex Standard 100. Öko-Tex je uznávanou pečetí kvality pro textilní zboží vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Každý výrobek testuje nezávislý Evropský výzkumný institut a pečlivě zkoumá podle standardizovaných kritérií.

Charakteristika výrobku: 100% česaná bavlna, 140g/ m2

Návod na praní trička: Pro dlouhodobou životnost výrobku a zachování tkaniny doporučujeme žehlit a prát trička na rubové straně a nepoužívat vodu s teplotou vyšší než 40 stupňů.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Hotspot Design Tričko Spinner Ace jde koupit bez obtíží u nás v sekci trika, polokošile! Získejte akční kusy z této známé rubriky za báječnou cenu! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od výrobce Hotspot Design. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční produkt Hotspot Design Tričko Spinner Ace od dodavatele s dobrým jménem Hotspot Design je k získání na našich stránkách teď opravdu výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 899 Kč.