Hotspot Design Tričko Rebels Marlin

Hotspot Design Tričko Rebels Marlin - M
999 Kč
Ověřit dostupnost
...

Tričko
z
prémiového
měkkého
a
lehkého
materiálu
pro
maximální
pohodlí.
Jsme
si
jistí,
že
tričko
z
kolekce
THE
REBELS
bude
tím
nejpříjemnějším
tričkem,
které
jste
si
kdy
oblékli!

Tričko z prémiového měkkého a lehkého materiálu pro maximální pohodlí. Jsme si jistí, že tričko z kolekce THE REBELS bude tím nejpříjemnějším tričkem, které jste si kdy oblékli!

Kolekci triček THE REBELS tvoří celkem čtyři modely vytvořené ručním kreslením podobně jako naše kolekce SKULL. Všechna trička mají moderní sportovní střih. Tričko THE REBELS – MARLIN je určeno všem milovníkům mořského rybolovu! THE REBELS je legrační kolekce triček s rybářskou tématikou.

Každý produkt má svého hlavního „herce“ zobrazeného na přední části a na zádech ho naleznete znovu v humoristické scénce. Všechny kresby jsou velmi humorné, opět se vám snažíme nabídnout něco nového. Speciální design, při kterém bylo využito ruční kreslení, činí z těchto triček nenapodobitelný artikl. Jsou naprosto unikátní, umělecké a rámci módy se jedná i o sběratelskou­ edici.

Charakteristika výrobku: Tričko špičkové kvality je vyrobeno ze 100% spřádané bavlny a poskytuje tak maximální komfort, odolnější, měkčí a příjemnější na kůži

Návod na praní trička: Pro dlouhodobou životnost výrobku a zachování tkaniny doporučujeme žehlit a prát trička na rubové straně a nepoužívat vodu s teplotou vyšší než 40 stupňů.

Unikátní a žádaný produkt Hotspot Design Tričko Rebels můžete najít přímo tu umístěný v kategorii trika, polokošile. Získejte nové produkty ve zmíněné rubrice za super peníze! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další prověřené zboží od dodavatele Hotspot Design. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Hotspot Design pro vás vyrábí vynikající sortiment.

Unikátní a žádaný produkt Hotspot Design Tričko Rebels Marlin od výrobce se zárukou kvality Hotspot Design jde pořídit v naší nabídce extra se slevou! Akční cena již od 999 Kč.