Hotspot Design Tričko Linear Zander

Moderní kolekce triček LINEAR se vyznačuje extrémní pohodlností a skvělým designem! Moderní kolekce triček LINEAR se vyznačuje extrémní... více informací »
Hotspot Design Tričko Linear Zander - XXL
890 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kolekce triček LINEAR se vyznačuje extrémní pohodlností a skvělým designem! Moderní kolekce triček LINEAR se vyznačuje extrémní...

Moderní
kolekce
triček
LINEAR
se
vyznačuje
extrémní
pohodlností
a
skvělým
designem!

Moderní kolekce triček LINEAR se vyznačuje extrémní pohodlností a skvělým designem!

Kolekce triček LINEAR je vyrobená ze 100% bavlny, aby vám při nošení poskytla, co nejpříjemnější pocit. Působí měkce, je prodyšné a odvětrává, takže je mimořádně pohodlné i v teplém podnebí.

Řada LINEAR se vyznačuje výrazným motivem loga Hotspot Design na přední straně trička, na zadní straně pak naleznete svoji oblíbenou rybu. Na výběr je opět z motivů kapra, sumce, candáta a štiky. Ve spodní straně trička pak naleznete symboly ornamentů „medových plástů,“ které umocňují moderní vzhled trička. Přidejte si tento speciální produkt do vašeho šatníků. Budete v něm vypadat skvěle nejen na rybách, ale můžete ho používat i v běžném nošení. V každém případě budete velmi rychle středem pozornosti.

Tento designový výrobek Hotspot Design Tričko Linear je k dispozici jednoduše tady na stránkách ve známé kategorii trika, polokošile. Mrkněte na parádní kusy z této populární sekce za výborné peníze.

Oblíbený a akční produkt Hotspot Design Tričko Linear Zander od dodavatele zboží Hotspot Design je dostupný již dnes za příznivou cenu. Stojí teď u nás 890 Kč.